image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Poslední zvonění 2023

Poslední zvonění 2023Datum konání:
29.6.2023

Slavnostní předávání závěrečného vysvědčení pořádáme jako slavnost na nádvoří školy. Pravidelně se účastní pan starosta i zástupce SPOZu. Po projevech oficiálních hostů jsou deváťáci „ošerpováni“, jsou jim předána závěrečná vysvědčení i drobné dárky těm, kdo mají výborný prospěch nebo úspěšně reprezentovali naši školu ve sportovních či vědomostních soutěžích. Následuje zdravice deváťáků a předání pomyslné školní štafety předškolákům z naší MŠ, kteří jsou v rámci slavnosti pasováni na školáky.

         Domnívám se, že se jedná o důstojné rozloučení s žáky 9.tříd, pro které je na odpoledne připraven program na náměstí – ten už je ale pod taktovkou kulturní komise. Všem, kdo se na uspořádání Posledního zvonění na nádvoří školy podíleli, upřímně děkuji. Čerstvým absolventům přeji úspěšné vykročení do nové životní etapy.

Poslední zvonění 1.jpg

Foto zde