image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Přespolní běh - 1.stupeň 2022

Přespolní běh - 1.stupeň 2022Ve středu 5.října 2022 se družstvo 1. stupně naší školy zúčastnilo okresního kola v přespolním běhu. Letos na soutěž přijelo nebývalé množství družstev, celkem  15. Závodilo se ve třech kategoriích.

Za první třídy naši školu reprezentovali Barbora Bogyó, Laura Gáborová, Miroslav Gabčo a Jindřich Šamulka. V kategorii 2. – 3. tříd bojovali Karel Kindrat, David Vrabec, Tereza Pohlodková a Nicol Jaworková. A v nejstarší kategorii bojovali Anna Marie Winkelhöferová, Amálie Vopatová, Jan Bíba a Vít Jodas. Naši závodníci obsadili velmi pěkné šesté místo a zaslouží si pochvalu. Nejlépe zabojovala Barborka Bogyó, která porazila všechna děvčata z prvních tříd a doběhla na prvním místě.

                                                                            Mgr. Jana Trnková

 

 

Fotogalerie zde