Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Přespolní běh - 1.stupeň 2022

Přespolní běh - 1.stupeň 2022Ve středu 5.října 2022 se družstvo 1. stupně naší školy zúčastnilo okresního kola v přespolním běhu. Letos na soutěž přijelo nebývalé množství družstev, celkem  15. Závodilo se ve třech kategoriích.

Za první třídy naši školu reprezentovali Barbora Bogyó, Laura Gáborová, Miroslav Gabčo a Jindřich Šamulka. V kategorii 2. – 3. tříd bojovali Karel Kindrat, David Vrabec, Tereza Pohlodková a Nicol Jaworková. A v nejstarší kategorii bojovali Anna Marie Winkelhöferová, Amálie Vopatová, Jan Bíba a Vít Jodas. Naši závodníci obsadili velmi pěkné šesté místo a zaslouží si pochvalu. Nejlépe zabojovala Barborka Bogyó, která porazila všechna děvčata z prvních tříd a doběhla na prvním místě.

                                                                            Mgr. Jana Trnková

 

 

Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.