image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Přespolní běh - 2.stupeň a SŠ 23

Přespolní běh - 2.stupeň a SŠ 23Datum konání:
22.9.2023

Už tradičně bývá zahajována sportovní liga škol soutěží v přespolním běhu. S očekáváním rozmarů počasí se dne 22. září sešli závodníci ze základních škol sokolovského okresu, aby si poprvé po zahájení školního roku mohli zasoutěžit. Naše škola již tradičně vyslala své borce do všech čtyř kategorií, soutěžilo se v areálu lehkoatletického stadionu. Poprvé se této soutěže zúčastnili i naši středoškoláci. Ti měli závod dne 27. září v prostoru lesoparku Bohemia. V kategorii starší žákyně dosáhla na velmi pěkný výsledek naše starší děvčata, která v konkurenci třinácti škol obsadila třetí místo. Naše gratulace patří Lauře Habalové, Kristýně Lédlové, Julii Šimkové, Kateřině Nekolové, Lucii Křehké a Claudii Kučerové. V kategorii středoškoláků se jako jednotlivec prosadil Marek Bock, který obsadil šesté místo v okrese. Všem našim závodníkům děkujeme za dobrou reprezentaci školy.

Mgr. Kateřina Studeníková, Bc. Vojtěch Wagner, Mgr. Jan Cimerman

Přespolní běh - st. žky - OK.jpeg

Foto zde