image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Prosinec 2023 v MŠ

Prosinec 2023 v MŠDatum konání:
22.12.2023

Jako každý rok nás navštívili čert, Mikuláš a anděl. Někteří z nás se trošku báli, protože jsme věděli, že jsme malinko zlobili. Přesto jsme se těšili, až za námi přijdou. Pověděli jsme Mikulášovi básničku a dostali sladkou odměnu. Také nás ten samý den navštívil pan starosta, popovídal si s námi a přinesl nám plný košík ovoce. Na oplátku jsme mu dali dáreček, který jsme vlastnoručně vyrobili. Navštívili jsme Městskou knihovnu Kraslice. Paní knihovnice si pro nás připravila poutavou besedu o adventním čase. Zazpívali jsme si koledy a připomněli některé vánoční tradice. Podnikli jsme také výlet na zámek Kynžvart. Už se blíží naše milované Vánoce. Přejeme všem krásné a spokojené vánoční svátky a zdraví v novém roce.

Kolektiv MŠ

 Prosinec v MŠ.jpg

Foto zde