image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Rosteme s knihou

Rosteme s knihou6.B s několika pomocníky z 6.A se zúčastnila čtenářské soutěže. Třída se rozdělila na skupiny a za úkol dostala přečíst 5 knih. Vždy 5 žáků čte stejnou knihu, a z nich se tak stávají odborníci na daný titul. Měli jsme 2 měsíce na přečtení, u kterého jsme si dělali důkladné poznámky. Soutěž, jejíž online kolo proběhlo v pátek 19. dubna, totiž spočívá v tom, že tým odborníků dostane 5 různých otázek týkajících se jejich knihy, na které musí co nejpřesněji odpovědět. Omezený čas 20 minut na 25 otázek z toho udělal celkem adrenalinový zážitek. Uvidíme, jak obstojíme v konkurenci 95 škol z celé České republiky. Rozhodně ale všem děkuji za účast a nasazení, s jakým se do soutěže pustili.

                                                                  Mgr. L. Winkelhöferová

1714042034488.jpg

Foto zde