image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Silový víceboj 2024

Silový víceboj 2024Datum konání:
18.1.2024

Dne 18.01.2024 se v tělocvičně Základní školy Křižíkova 1916, Sokolov zúčastnila družstva chlapců III.+IV. kategorie (6. – 9. třída) ve složení Damián Polena, Lukáš Laurinčík, Petr Pacík, Radek Volejník, Martin Hudeček, Karel Stellner, Sebastián Žiga a Oleksandr Sukhovoj turnaje v silovém víceboji. Do turnaje bylo přihlášeno celkem 12 týmů. Naši žáci předváděli pěkné výkony, avšak vzhledem k silné konkurenci to na stupně vítězů nestačilo. Soutěžilo se v trojskoku z místa, hodu medicinbalem, ve shybech a v benchpressu. Z našeho týmu nejdále doskočil Karel Stellner s výkonem 723 cm, medicinbal nejdále zahodil Damián Polena s výkonem 11 m, nejvíce shybů předvedl Sebastián Žiga s výkonem 9 shybů a nejvíce opakování s polovinou své váhy měl na bench pressu Martin Hudeček s výkonem 17 opakování.  Obě družstva, jak III. kategorie, tak IV. kategorie, obsadila 9. místo.  V obou družstvech po skončení soutěže zavládla touha se v příštím ročníku umístit lépe, kdy se všichni žáci vzájemně ujišťovali, že přípravě na soutěž budou věnovat více času.

Tomáš Souhrada, DiS.

Foto zde