image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Silový víceboj - okresní kolo

Silový víceboj - okresní koloDatum konání:
26.1.2023

Dne 25.1.2023 se naši starší žáci zúčastnili okresního kola v silovém víceboji, které se tradičně konalo na ZŠ Křižíkova v Sokolově. Ve čtyřech silových disciplínách zde soutěžilo celkem 11 pětičlenných týmů, což je téměř dvakrát více než v loňském roce, a konkurence tedy byla letos mimořádně vysoká. Naši závodníci i přes maximální osobní nasazení obsadili přijatelné 7. místo, přičemž první místo obsadila ZŠ Sokolov – Švabinského a těsně za námi se pak umístila ZŠ Sokolov – Běžecká.  Z našich žáků se v jednotlivých disciplínách nejlépe prosadil Dennis Bigaz (9.A), který získal nejvíc bodů v disciplínách bench press  a přítahy na hrazdě. V hodu medicinbalem získal Dennis shodný nejvyšší počet bodů společně s Jakubem Pouzarem (9.B). Trojskok zase opanoval Radim Holeš (9.B).  Nejvyrovnanější výkon napříč disciplínami měl pak Dominik Štork (9.A) a posledního člena týmu Jakuba Furiše (9.A) chválím za druhý nejlepší výsledek v disciplíně bench press. Chlapci si přebor užili a vychutnali si skvělou sportovní atmosféru.  Všem našim závodníkům děkujeme za reprezentaci školy.

                                                                            Mgr. J. Cimerman

 

Silový víceboj - OK.jpg

 

Foto zde