Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Sklizeň ve školce

Sklizeň ve školceDěti sklidily svou úrodu zeleniny, kterou zasadily na jaře. Záhonky byly vytvořeny v rámci projektu Dětská hřiště a zahrady v přírodním stylu, který škola realizovala ve spolupráci s Městským úřadem Kraslice. Úroda byla hojná, mrkvičku ochutnaly, z ozdobných dýní jsme si vytvořili ve školce dekoraci. Děti již nyní vymýšlí, co by si mohly na jaře zkusit zase zasadit.
I. Studeníková
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.