Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Školní družina v muzeu

Školní družina v muzeuPrvňáci a druháci z družiny si udělali výlet do Muzea kraslické dráhy. Muzeum je plné zajímavých exponátů a některé z nich si mohly děti i vyzkoušet a osahat. Největším zážitkem byla jízda na drezíně a sbírka telefonů a vysílaček. Pan Koutný nám velice poutavě vyprávěl nejen o dráze, ale i o maskotovi místní dráhy. Kozel František žil 1,5 roku u tunelu v Oloví. Na závěr si mohly děti prohlédnout funkční model železnice. Všem se v muzeu moc líbilo a děti slíbily, že se brzy přijdou podívat třeba s rodiči.

Kolektiv ŠD

 

 

Foto zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.