image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Školní výlet 9.A

Školní výlet 9.ADatum konání:
26.6.2023

Poslední školní výlet 9.A byl pojat jako třídenní pobyt na hájovně Sluníčko v lesích mezi Rotavou a Šindelovou. Od počátku si děti užívaly mnoho sportovních i zábavních aktivit a večery končily u pořádného táboráku. Za tmy se z lesů sem tam ozval hrůzný řev. Nebyla to však strašidla, ale některé z dítek při plnění bobříka odvahy. V programu byla i pěší túra do Šindelové, kde se děti seznámily s tamní meteorologickou stanicí a také měly možnost si v horkém dnu zaplavat v koupališti Tajch. Poslední večer děti soutěžily ve střelbě ze vzduchovky na terče a jako bonus výletu pak po skupinkách absolvovaly profesionální únikovou hru Ester: „Dům v temném lese“. Plnou penzi pro všechny děti po celou dobu ke všeobecné spokojenosti zajišťovala paní třídní učitelka Mgr. Petra Vaněk. Děti si výlet prostě užily a ani noční bouřka jim radost nezkazila. Závěrečný úklid a předání areálu všichni pojali velmi odpovědně a v pátek po výborném obědě jsme Sluníčko opustili. Po zavření brány jsme si s Petrou Vaněk posteskli: „Fakt škoda, že to byl s 9.A výlet poslední …“

                                                                            Mgr. J. Cimerman

Školní výlet 9.A.jpg

Foto zde