image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Soutěž o krále dějepisu

Soutěž o krále dějepisuDatum konání:
4.4.2017

Dne 4.4. 2017 se na naší škole uskutečnila soutěž O krále dějepisu. V tomto roce byly otázky zaměřeny na letopočty končící sedmičkou v časovém rozmezí 1907-1997. Do soutěže se přihlásilo celkem 22 žáků, kteří jsou ze sedmých, osmých ročníků a také z deváté třídy. Soutěžilo se formou testu. Do příští soutěže nám bude vládnout schopný panovník Filip I., protože právě Filip Hubl z deváté třídy obsadil první místo. V těsném závěsu za ním se umístili Marcel Schöttner také z deváté třídy a Václav Kořistka z osmé třídy. Chtěla bych také pochválit Žanetu Uhlíkovou, která obsadila čtvrté místo se ztrátou pouhého jednoho bodu. Příští rok se otázky budou týkat vzniku Československa. Proč asi?