Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Soutěž o krále dějepisu

Soutěž o krále dějepisuDatum konání:
4.4.2017

Dne 4.4. 2017 se na naší škole uskutečnila soutěž O krále dějepisu. V tomto roce byly otázky zaměřeny na letopočty končící sedmičkou v časovém rozmezí 1907-1997. Do soutěže se přihlásilo celkem 22 žáků, kteří jsou ze sedmých, osmých ročníků a také z deváté třídy. Soutěžilo se formou testu. Do příští soutěže nám bude vládnout schopný panovník Filip I., protože právě Filip Hubl z deváté třídy obsadil první místo. V těsném závěsu za ním se umístili Marcel Schöttner také z deváté třídy a Václav Kořistka z osmé třídy. Chtěla bych také pochválit Žanetu Uhlíkovou, která obsadila čtvrté místo se ztrátou pouhého jednoho bodu. Příští rok se otázky budou týkat vzniku Československa. Proč asi?


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.