image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Sportovní den 2023

Sportovní den 2023Datum konání:
28.7.2023

A je to tady. Kvapem se blíží konec školního roku, což je vždy signál, že se blíží sportovní den. Celý 2. stupeň si změří svoje síly v sérii soutěží. Počasí nám opět přálo, a tak se areál školy a hřiště rozezněly povzbuzováním, fanděním a vítěznými pokřiky. Osm tříd si vyzkoušelo kolektivní i individuální sporty. Letos se soutěžilo v počtu leh-sedů, v přeskocích přes švihadlo, střelbou míčkem na cíl, tedy malou pyramidu, florbalová střelba spojená se slalomem, v turnaji v přehazované, basketbal byl zastoupen střelbou na koš a nejvíce se asi všichni těšili na přetahování lanem. Na závěr jako poslední disciplína se běží štafeta kolem školy. Napínavé chvíle před vyhlášením výsledků si žáci zpestřovali míčovými hrami. Letošními vítězi se stali soutěžící ze 7. A, na druhém místě skončila 9. B a třetí místo patřilo borcům ze 7. B. Odměnu si zasloužili všichni. Vítězům blahopřejeme a ostatním děkujeme za snahu a bojovnost. Poděkování si zaslouží i naši pomocníci a rozhodčí. 

Vaši sporťáci

Sportovní den.jpg

Foto zde