image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Štafetový pohár 2023

Štafetový pohár 2023Datum konání:
3.5.2023

Ve středu 26. dubna 2023 se družstvo prvního stupně vydalo do Sokolova na okresní kolo ve Štafetovém poháru. Družstvo tvořilo 16 dětí z první až páté třídy. Všechny děti  běžely dva  závody. První závod, štafetu 8 x 100 m, běžely všechny mladší děti a  stejnou vzdálenost odběhly i starší děti. Pak následovaly dvě smíšené štafety 8 x 200m – vždy 4 mladší děti a 4 starší děti. Závody byly obohaceny o doplňkové disciplíny – skok daleký z místa a hod medicinbalem vzad. Naše družstvo vybojovalo celkově  sedmé  místo a v doplňkové disciplíně skok daleký z místa Nicol Jaworková doskočila nejdále ze všech mladších dívek. Pochvalu zaslouží všechny děti z družstva naší školy – za mladší  Barbora Bogyó,  Mia Slabá, Tereza Suchánková, Tobias Lacko, Adam Sedláček,  Karel Kindrat, David Vrabec  a  Nicol Jaworková. Za starší děti chválím  Sofii Langhammerovou, Annu  Marii  Winkelhöferovou,  Ondřeje Feka, Karolínu  Zachovou, Ivannu  Kireieva, Michala  Princla, Víta  Jodase, Jakuba Fajta.

                                                                            Mgr. J. Trnková

 Štafetový pohár.jpg

 

Foto zde