Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Stolní tenis - 2. stupeň

Stolní tenis - 2. stupeňStolní tenis - stOkresních kol sportovní ligy škol ve stolním tenisu se zúčastnila 4 družstva 2. stupně. Mladší žákyně obsadily 8. místo, mladší žáci postoupili do semifinále z 2. místa ve skupině a celkově obsadili 4. – 6. místo. Starší žákyně (Vanessa Vopičková a Petra Pospíšilová) postoupily z 2. místa ve skupině do semifinále, kde nakonec skončily na celkovém 4. místě. Nejlépe se vedlo starším žákům (František Kavúr, Jaroslav Kropp a Daniel Havelka), kteří zvítězili ve skupině a po semifinálových a finálových bojích nakonec získali bronzové medaile, když je o 2. místo připravila těsná prohra ve čtyřhře. Největší oporou starších žáků byl Fanda Kavúr, který vyhrál všech svých 10 dvouher.
Mgr. L. Petrušová, Mgr. L. Bříza
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.