image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Stolní tenis - 2. stupeň

Stolní tenis - 2. stupeňStolní tenis - stOkresních kol sportovní ligy škol ve stolním tenisu se zúčastnila 4 družstva 2. stupně. Mladší žákyně obsadily 8. místo, mladší žáci postoupili do semifinále z 2. místa ve skupině a celkově obsadili 4. – 6. místo. Starší žákyně (Vanessa Vopičková a Petra Pospíšilová) postoupily z 2. místa ve skupině do semifinále, kde nakonec skončily na celkovém 4. místě. Nejlépe se vedlo starším žákům (František Kavúr, Jaroslav Kropp a Daniel Havelka), kteří zvítězili ve skupině a po semifinálových a finálových bojích nakonec získali bronzové medaile, když je o 2. místo připravila těsná prohra ve čtyřhře. Největší oporou starších žáků byl Fanda Kavúr, který vyhrál všech svých 10 dvouher.
Mgr. L. Petrušová, Mgr. L. Bříza
Fotogalerie zde.