Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Svatomartinské putování v družině

Svatomartinské putování v družiněKdo by neznal pranostiky „Na svatého Martina, kouří se nám z komína“ „Svatý Martin přijíždí na bílém koni“ nebo „Jeho bílý kůň zaléhá nám celý dvůr“? My se dozvěděli, kdo byl sv. Martin a proč je patronem vojáků, jezdců a koní, cestovatelů, vinařů, chudých… Naše pouť začala v Maďarsku, v místě jeho narození. Pokračovala přes Rakousko, Itálii a skončila ve Francii, v místě jeho odpočinku. Obrázky hus, koní a památek, které jsme při cestě navštívili, zdobí školní družinu.
Mgr. Věra Habartová
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.