Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Třeťáci a chemie

Třeťáci a chemieCo se naši učitelé naučí na odborných seminářích, hned předají dál. Platí to i pro seminář Elixír do škol, který představuje učitelům atraktivní chemické pokusy. A tak se dnes děti ze třetích tříd seznámily s učebnou chemie a dělaly pokusy s barevnou chromatografií. Výsledky svých pokusů použily rovnou v hodině angličtiny, kde si zopakovaly anglické názvy barev. Pro třeťáky to bylo další příjemné nahlédnutí na druhý stupeň naší školy. Děkujeme paní učitelce Germuškové za pozvání. 

Mgr. Iva Sokolová 

 

Fotogalerie zde

 


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.