image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Tvoje cesta načisto

Tvoje cesta načistoDatum konání:
19.4.2023

Žáci devátých ročníků absolvovali 17. 4. a 19. 4. interaktivní program Tvoje cesta načisto. Jde o program PČR, který navazuje na Protidrogový vlak. Žáci zde přijmou jednotlivé policejní funkce a posuzují ze své pozice jednání aktérů filmu. Cílem programu je interaktivní formou vysvětlit trestněprávní odpovědnost v důsledku užívání návykových látek a posílit tak u dospívající mládeže právní vědomí, prohloubit diskusi o rizicích závislosti a zvýšit u cílové skupiny motivaci ke zdravému životnímu stylu. Děkujeme Mgr. Soně Podlahové za velice pěkně vedené programy a budeme se příští týden těšit s žáky osmých ročníků.

                                                         Mgr. I. Rödlingová

 Tvoje cesta načisto.jpg

 

Foto zde