image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Ukliďme Česko 2023

Ukliďme Česko 2023Datum konání:
4.4.2023

Dne 31. 3. 2023 nám počasí moc nepřálo, přesto se našlo dost odvážlivců, kteří se vydali zase trošku pročistit ulice a lesy v našem okolí. Celkem se nasbíralo 170 kg odpadků, které byly předány do sběrného dvora. My tímto opět chceme poděkovat TSMK za ochotu a dopomoc. Zároveň chceme poděkovat i KMS, která nám v rámci úklidové akce poskytla celkem dvě exkurze na čističce odpadních vod pro žáky osmých ročníků a jednu exkurzi na úpravně vody pro žáky 6.A.

Letos je to pátý rok, kdy se s dětmi aktivně zapojujeme do úklidových akcí v rámci projektu „Ukliďme Česko“ a zároveň jde o patnáctý rok v rámci různých úklidových akcí, které na naší škole pořádáme. Doufáme, že se nám ta čísla povede do budoucna zakulatit do desítek a že budeme mít pořád dost odvážlivců, kteří se budou chtít do úklidu zapojit.

                                                                  Mgr. I. Rödlingová

 

Ukliďme Česko 23.jpg

 

Foto zde