image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Uplatnění absolventů střední školy

Uplatnění absolventů střední školyDatum konání:
23.5.2023

 

Absolventi naší střední školy Pavlína Fišerová (studijní obor nástrojař) a Jan Kajaba (studijní obor strojní mechanik) hned po získání výučního listu nastoupili do zaměstnání v místní strojírenské firmě – ve společnosti Kornet, s.r.o. v Kraslicích. Personalistka paní Marie Miková zmínila, že jsou s Pavlínou i s Honzou velmi spokojeni a byli by rádi, pokud by i letos nastoupili čerství absolventi. Přímo ve výrobním provozu bylo ze strany školy ověřeno, že naši absolventi si poradí s prací na moderních CNC obráběcích strojích, vykazují schopnost čtení technické dokumentace a používání nezbytných měřících přístrojů i kalibrů, což se pozitivně projevuje na kvalitě výroby. Proto Pavlína Fišerová byla již krátce po vyučení zařazena na velmi odpovědnou pozici v měrovém středisku, kde samostatně provádí průběžnou i výstupní kontrolu. Přejeme tedy Pavlíně i Honzovi mnoho pracovních úspěchů. Zaměstnavateli děkujeme za vstřícný a motivační přístup.  

                                                                  Mgr. J. Cimerman

 

Absolventi SŠ 1.jpgAbsolventi SŠ 2.jpg