Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Uvolnění opatření od 25.11.2020

Uvolnění opatření od 25.11.2020Datum konání:
25.11.2020

Na základě zlepšující se epidemiologické situace a opatření vlády se připravujeme na postupné obnovení docházky žáků do školy.

Upozorňujeme, že stále trvá povinná docházka dětí - 'předškoláků' do mateřské školy.

Od 25. listopadu 2020 zahájíme prezenční výuku pro žáky třetích a čtvrtých ročníků střední školy. Bude zahájena výuka odborného výcviku všech žáků střední školy dle rozvrhu. Dále bude pokračovat prezenční výuka žáků prvních a druhých tříd základní školy, prezenční výuka ve škole v Jindřichovicích a docházka dětí do mateřské školy.

Další uvolnění je plánováno od 30. listopadu. Od tohoto data již budou chodit do školy všichni žáci prvního stupně základní školy a žáci devátých tříd základní školy. Žáci šestých sedmých a osmých ročníků zahájí výuku tak, že se budou střídat po týdnu. To znamená, že 30. listopadu nastoupí do školy třídy 6.B, 7.B a 8.B. Pokud se nic nezmění, Od pondělí 7. prosince je ve škole vystřídají třídy 6.A, 7.A a 8.A.

Všichni zájemci o stravování se musí přihlásit.

Další informace najdete v dokumentech Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.