Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vánoční besídka ve školce

Vánoční besídka ve školceK Vánocům patří neodmyslitelně i vánoční cukroví. S chutí jsme se pustili do pečení vanilkových rohlíčků. Děti válely těsto a potom tvarovaly malé rohlíčky. Naše paní kuchařky byly tak hodné a rohlíčky nám upekly, moc jim děkujeme. Sladké dobroty jsme s dětmi připravili jako pohoštění na vánoční besídku. Byla plná básniček, koled a tanečků. Přiletěl i Ježíšek a pod stromeček nadělil spoustu dárečků. Společně s rodiči jsme zdobili perníčky, poslouchali koledy a povídali si o vánočních tradicích. Nakonec jsme si pouštěli lodičky a rozkrajovali jablíčko, v každém byla ukryta hvězdička.
L. Gabčová
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.