image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vánoční koncert ZUŠ

Vánoční koncert ZUŠDatum konání:
14.12.2023

Příjemné zastavení v předvánočním shonu připravila ZUŠ Kraslice v podobě tradičního vánočního koncertu, jehož program obohatili také žáci naší školy. Se souborem akordeonů se představil Kája Kindrat, Filip Jaworek zahrál na klarinet, Anetka Gösslová zazpívala Vánoce na míru, Jenda Souhrada zahrál na violoncello, Anička Winkelhöferová zahrála na kytaru, Péťa Hamouz zazpíval v triu píseň Ryba rybě a Bára Patakiová přednesla skladbu pro klarinet a klavír od J. S. Bacha. Koncert zakončila naše bývalá žákyně Rozálka Germušková povedenou skladbou Emila Hradeckého pro 2 klavíry.

                                                         Mgr. L. Winkelhöferová

Foto zde