Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vánoční turnaj v kuželkách

Vánoční turnaj v kuželkáchNa 22. prosince, poslední školní den předcházejícího roku, pro nás třídní učitel Mgr. Bříza připravil turnaj v kraslické kuželně. Soutěžili jsme ve čtyřech družstvech, nejlepší se ukázalo být to, v němž byl právě náš pan učitel. Pěkné dopoledne jsme zakončili společným obědem v restauraci Domu kultury. Určitě budeme všichni na tento den rádi vzpomínat.
Žáci 9. třídy


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.