Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vitamínová bomba 1.B

Vitamínová bomba 1.BJako každým rokem jsme i v letošním dostali z projektu Ovoce do škol různé druhy ovoce a zeleniny, které nejsou tak známé. Děti měly možnost ochutnat pestrou škálu zajímavých příchutí. Středeční poslední hodina byla věnována ochutnávání a mlsání samých vitamínových dobrot. Některé méně známé druhy mající zvláštní chuť dětem příliš nechutnaly, jiné naopak ano. Než se děti pustily do ochutnávky, měly za úkol namalovat jedno nejoblíbenější ovoce a jednu zeleninu. Jelikož jsou to děti šikovné, věděly, že meloun není ovocem, nýbrž zeleninou a mnohé ho také namalovaly.

Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.