Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vnímám, i když nevidím

Vnímám, i když nevidímDatum konání:
31.1.2023

Protože vysvědčení v 7.A dopadlo parádně, vydali jsme se v den předávání na interaktivní výstavu do sokolovského zámečku. Mohli jsme ,,nahlédnout" do světa nevidomých a vyzkoušet, jaké to je absolvovat výstavu hmatem nebo čichem. Žáci ZUŠ Sokolov, Březová a Kynšperk 6 let vytvářeli neuvěřitelná díla především z keramiky. Prošli jsme černou komorou, všechno jsme si mohli osahat, očichat, a zjistit tak, že díky zraku se k nám dostává opravdu mnoho informací.Dívejte se kolem sebe, když můžete...

                                                                            Mgr. L. Winkelhöferová

 

Vnímám, i když nevidím.jpg

 

 Foto zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.