Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Výchova ke zdraví v 9.třídách

Výchova ke zdraví v 9.třídáchDatum konání:
16.2.2023

V hodinách výchovy ke zdraví jsme se nyní s deváťáky zabývali problematikou alkoholu. Žáci se tak seznámili s tím, jak alkohol vzniká a jaký má vliv na tělo. Mohli si díky brýlím simulujícím opilost vyzkoušet, jaký vliv má alkohol na vnímání okolí. Díky prezentaci spolužáků se mohli seznámit s prevencí a to nejen u samotného alkoholu, ale i alkoholu za volantem. Podívali jsme se na preventivní videa v rámci akce „Nemyslíš, zaplatíš“ a jeden díl dokumentu „13 minut“. V závěru jsme se v rámci debaty zamysleli nad tím, jak je těžké zbavit se závislosti na alkoholu a proč. Byly to pro všechny opravdu přínosné hodiny. 

                                                                  Mgr. I. Rödlingová

 

VZ v 9.třídách.jpg

 

 

Foto zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.