image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Závěrečné zkoušky na Střední škole

Závěrečné zkoušky na Střední školeDatum konání:
24.6.2022

Jako každý rok se i v tomto konali na střední škole závěrečné učňovské zkoušky. Letos žáci museli znovu dokázat své znalosti a svoji šikovnost u všech třech částí zkoušek. Písemná zkouška je obvykle pro žáky nejtěžší, a nejinak tomu bylo i v letošním roce. Naopak pro žáky nejjednodušší je zkouška praktická. Na závěr byla zkouška ústní, a i s tou si žáci poradili velmi dobře.

Celkem bylo ke zkouškám připuštěno 14 žáků a všichni byli úspěšní. Měli opět možnost dostat zasloužený Výuční list z rukou pana ředitele na Městském úřadu za přítomnosti pana starosty, svých blízkých a vyučujících. Přejeme absolventům mnoho zdaru a štěstí na jejich další cestě životem.

Fotogalerie zde: