Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Ajax aneb Zebra se za tebe nerozhlédne

Ajax aneb Zebra se za tebe nerozhlédneZa žáky třetích a čtvrtých tříd se v úterý 18.10.2022 přišel podívat pan preventista PČR. Prošli společně úvod do práce se sešity zaměřenými na dopravní výchovu - Ajax pro třetí třídy a Zebra se za tebe nerozhlédne pro čtvrté třídy. V průběhu roku pak budou žáci postupně dané sešity řešit v rámci předmětu člověk a jeho svět. Na konci roku se pak s panem preventistou sejdou ještě jednou, aby společně zhodnotili, co se naučili a jak je práce se sešity bavila. Velice děkujeme za tuto aktivitu PČR.

Mgr. Iva Rödlingová

 

 

Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.