Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Výchova ke zdraví v 9.B

Výchova ke zdraví v 9.B 

Žáci devátých ročníků se v rámci výchovy ke zdraví aktuálně věnují ontogenezi člověka. Postupně jsme si prošli raným dětstvím a nyní se nacházíme v předškolním obdobím, které je velkým milníkem v životě člověka. Pro toto období je charakteristické období proč?, socializace či obrovské posuny v řeči a paměti. Ale když se řekne předškolní období, většině z nás vytane na mysli, že je to období her. A tak jsme se s 9.B na hry podívali trochu podrobněji a připravili si přehled.

Mgr. Iva Rödlingová

 

Přehled her najdete zde

 


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.