image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Autíčka pro MŠ

Autíčka pro MŠDatum konání:
30.5.2023

Chlapci ze  6. B se rozhodli, že v rámci CSP vyrobí dětem ve školce dřevěná autíčka. Zpočátku pracovali s velkým nasazením. Vytvořili různé návrhy aut tak, aby byly k sobě ve správných proporcích, a pak je začali vyřezávat. Byla to práce na řadu hodin. V průběhu činnosti si mohli chlapci prověřit svou vůli a vytrvalost. Při  výrobě jsme spolupracovali i s naší střední školou, která nám dodala nápravy a kolečka.  Chlapcům pomohla ještě  dvě děvčata ze třídy, která svou pečlivostí a trpělivostí přispěla k tomu, že jsou hračky opravdu krásné. Chlapci společně s děvčaty odnesli autíčka dětem do školky, které z nich měly velikou radost. Nadšení školkáčků je pro výrobce největším oceněním za jejich několikahodinovou práci.

                                                                  Mgr. J. Peterová

 Autíčka pro MŠ.jpg

 

Foto zde