image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Basketbal - 1. stupeň

Basketbal - 1. stupeňPouze čtyři školy z okresu (2 z Kraslic a 2 ze Sokolova) měly odvahu zúčastnit se okresního kola v basketbalu 1. stupně. Turnaje byly organizovány v rámci sportovní ligy škol. Družstvo chlapců, které vinou marodky čítalo jen 6 hráčů, obsadilo 4. místo, ale chlapci si zaslouží pochvalu za bojovnost. O poznání lépe se dařilo dívkám, které po vítězstvích nad ZŠ Kraslice, Dukelská 25:17 a nad ZŠ Sokolov, Rokycanova 30:0 prohrály pouze se ZŠ Sokolov, Švabinského 20:26, obsadily tak 2. místo a postupují do krajského finále. Blahopřání a poděkování za vzornou reprezentaci školy zaslouží všechny hráčky: Amélie Vopičková, Zuzana Vajsejtlová, Štěpánka Turanská, Sandra Škardová, Eliška Slabá, Lucie Streschnáková, Kristýna Lédlová a Elen Schreibner.
Mgr. E. Břízová

Basket - minižky