image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Spolupráce s chovateli

Spolupráce s chovateliI letošní zimní výstava králíků, která se konala 14.1.2016, probíhala ve spolupráci ZO ČSCH a SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice. Tentokrát své úkoly svědomitě plnili tito mladí chovatelé naší školy: Karolína Kubátová, Kateřina Hamouzová, Klára Pouzarová, Danylo Luhovský. Mladí milovníci zvířat bedlivě sledovali práci zkušených chovatelů a pomáhali se vším, co bylo potřeba. Chovatelé samozřejmě odměnili žáky chválou, cennými radami, které navazují i na školní výklad, a chutným jídlem. Také jsme vystavovali 4 zakrslé beránky, kteří se narodili v naší králíkárně. Díky zasvěceným radám chovatelů jsme si mohli připsat další úspěch – námi chovaní králíci získali čestnou cenu.
Děkujeme chovatelům, že nám předávají své znalosti a zkušenosti, a těšíme se na další spolupráci.
Bc. N. Luhovská