Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Spolupráce s chovateli

Spolupráce s chovateliI letošní zimní výstava králíků, která se konala 14.1.2016, probíhala ve spolupráci ZO ČSCH a SŠ, ZŠ a MŠ Kraslice. Tentokrát své úkoly svědomitě plnili tito mladí chovatelé naší školy: Karolína Kubátová, Kateřina Hamouzová, Klára Pouzarová, Danylo Luhovský. Mladí milovníci zvířat bedlivě sledovali práci zkušených chovatelů a pomáhali se vším, co bylo potřeba. Chovatelé samozřejmě odměnili žáky chválou, cennými radami, které navazují i na školní výklad, a chutným jídlem. Také jsme vystavovali 4 zakrslé beránky, kteří se narodili v naší králíkárně. Díky zasvěceným radám chovatelů jsme si mohli připsat další úspěch – námi chovaní králíci získali čestnou cenu.
Děkujeme chovatelům, že nám předávají své znalosti a zkušenosti, a těšíme se na další spolupráci.
Bc. N. Luhovská


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.