image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Basketbal 2023 - okresní kola 1.stupně

Basketbal 2023 - okresní kola 1.stupněDatum konání:
7.12.2023

V úterý 5.12.2023 proběhlo v Sokolově okresní kolo basketbalu dívek. Turnaje se zúčastnilo 5 škol. Přesto, že naše družstvo přijelo oslabené, všechny zápasy vyhrálo celkem jednoznačně. Děvčata postupují do krajského kola z prvního místa. O vítězství se zasloužily: Sofie Langhammerová, Amálie Vopatová, Karolína Mizlerová, Marie Hedvika Vašková, Pavla Daranyiová, Tina Laurenčiková, Ema Rödlingová a Nicol Milene Vaněk

Ve čtvrtek 7.12. následovalo na stejném místě okresní kolo v basketbalu chlapců. Tady už byly zápasy mnohem vyrovnanější. Naše družstvo zdobila velká bojovnost a chlapcům se podařilo získat druhé místo s právem postupu do krajského kola. Děkuji Radku Stehlíkovi, Štěpánu Hrubému, Matyáši Blanickému, Davidu Vrabcovi, Čeňku Stehlíkovi, Michalu Kašparovi, Jakubu Gyaraki, Denisi Davidu Dičkovi a Nikolasi Kováčovi.

                                                                  Mgr. E. Břízová

Basket - minižačky - OK.jpgBasket - minižáci - OK.jpg

Foto zde