image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Vánoční jarmark 23

Vánoční jarmark 23Datum konání:
4.12.2023

Vánoční jarmark je charitativní akce, kterou pořádáme už pěknou řádku let. Žáci při ní prodávají vlastnoručně vyrobené předměty či pochoutky. V letošním roce nám přálo počasí, a tak zasněžené, i když mrazivé nádvoří opravdu dýchalo vánoční atmosférou. Možná i právě proto se nám podařilo letos utržit rekordních 49 484,- Kč. Část z této sumy patří OS Život dětem, kde se starají o nemocné a jinak znevýhodněné děti (prodejem drobných předmětů s logem společnosti získali deváťáci 7 770,- Kč), stánkový prodej zaznamenal tržbu ve výši 41 714,- Kč. Tato částka bude rozdělena mezi psí i kočičí útulek, nezapomeneme ani na zvířátka v našem zookoutku. Všem, kdo se na podařené akci podíleli, patří naše upřímné poděkování.

Děkovný certifikát.pdfJarmark 1.jpg

Foto zde