Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Basketbal - krajské finále

Basketbal - krajské finálePo 2. místě z okresního kola se našemu družstvu děvčat 1. stupně dařilo i ve finále kraje. Finálový turnaj proběhl v Karlových Varech. Ve své skupině jsme porazili družstvo z Chebu, ale nestačili jsme na karlovarské družstvo. V semifinále jsme vrátili porážku našim přemožitelkám z okresního kola, dívkám ze ZŠ Sokolov, Švabinského. Ve finále jsme tedy opět narazili na karlovarské družstvo. I přes velkou bojovnost bylo nad naše síly, ale ze stříbrných medailí máme opravdovou radost.
Naši školu reprezentovaly: Amélie Vopičková, Zuzana Vajsejtlová, Štěpánka Turanská, Sandra Škardová, Šárka Verešová a Elen Schreibner.
Mgr. E. Břízová

Basket - minižky - KK


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.