Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Zeměpisná olympiáda

Zeměpisná olympiádaŠkolní kolo Zeměpisné olympiády probíhalo 24.1.2017. V šestých třídách se zúčastnilo 16 žáků, z nichž nejúspěšnější byli Sára Vondrašová, Daniel Králíček a Karolína Turanská. Ze sedmých tříd se účastnilo 29 žáků. Nejlepšího výsledku dosáhl Šimon Rajtmajer, dalších skvělých výsledků dosáhly Karolína Kubátová, Meggie Nikaschová, Kateřina Hamouzová, Anna Silvie Hejkalová, Kristýna Kadlecová, Klára Verešová a Michal Bartl. V osmých a devátých třídách se zúčastnilo 39 žáků, z nichž nejúspěšnější byli Filip Hubl, Filip Bláha a Adam Kühnl. Všem zúčastněným děkuji.
Bc. D. Brodníček


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.