image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Basketbal - mladší žákyně - okresní kolo

Basketbal - mladší žákyně - okresní koloPo vítězství v okrskovém kole se mladší žákyně vydaly do Horního Slavkova na finálový turnaj okresu Sokolov. Ve školní tělocvičně se sešlo 5 družstev, která vyhrála své okrsky. Naše děvčata nastoupila nejprve proti ZŠ Sokolov, Švabinského a zvítězila 10:6, porazila i dívky ze ZŠ Chodov 17:8, nad družstvem pořádající školy ZŠ Horní Slavkov jsme zvítězili 14:7 a v závěrečném utkání, které získalo formu finále, protože se v něm střetla dvě neporažená družstva, jsme zvítězili nad ZŠ Březová 7:2.

Kromě zlatých medailí, které naše děvčata vybojovala, se mohou těšit i na účast v krajském finále.

Naši školu reprezentovaly: Monika Blahová, Eliška Bocková, Klára Pouzarová, Karolína Primačová, Melanie Tolliszusová, Sandra Trousilová, Karolína Turanská, Adéla Váczi a Michala Velíčková.

Basket - ml