image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Basketbal - starší žáci - krajské kolo

Basketbal - starší žáci - krajské koloDatum konání:
11.4.2023

Po úspěchu v okresním kole jsme se těšili na krajské kolo, které se odehrálo dne 30. března v KV aréně, v hale míčových sportů. I zde se sešly nejlepší týmy z našeho kraje s velkým očekáváním. Turnaj bohužel poznamenaly organizační nedostatky a výsledky byly i po vyrovnaných zápasech velmi nepředvídatelné. Domů si všechny týmy vezly zklamání z organizace turnaje, zmaření vlastních snah a nakonec alespoň dobrý pocit z vlastního výkonu. Pro náš tým znamenaly dvě zapsané prohry o jeden koš a jedna výraznější výhra páté místo v kraji. Za předvedený dobrý výkon, zachování sportovního ducha a reprezentaci školy děkuji Danielu Svatošovi, Jakubu Pouzarovi, Radimu Holešovi, Robertu Perskému, Jakubu Šolcovi a Matěji Šrailovi.

Bc. Vojtěch Wagner

 Basket - st. žci - KK.jpg