Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Beseda o morčatech v 1.A

Beseda o morčatech v 1.AVe čtvrtek 3. listopadu zažili prvňáčci z 1.A ve škole opět něco nového. Na hodinu CJS jsme byli pozváni do 3.A. Tady nás čekalo překvapení. Paní učitelka a kamarádi třeťáci nám ukázali morčata, o která se ve třídě starají. Vyprávěli nám, co všechno o morčatech vědí, a my jsme zjistili, že i naši starší spolužáci nás mohou něco naučit. Navíc si pro nás připravili i pracovní listy a otázky, které jsme úspěšně vyřešili, a to nejlepší nakonec – mohli jsme si morčátka půjčit a pohladit si je. Moc paní učitelce a třeťákům děkujeme za tuto skvělou netradiční hodinu.

Mgr. D. Roková Vázlerová

 

Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.