Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Beseda s ilustrátorem

Beseda s ilustrátoremDne 11.10.2016 se obě druhé třídy z naší školy zúčastnily besedy s ilustrátorem Adolfem Dudkem. Děti šly do Městské knihovny Kraslice, která besedu pořádala, s velkou zvědavostí, protože se nikdy nesetkaly s opravdovým ilustrátorem.
Pan Dudek vtipně a s velkou energií vtáhl žáky do představování své práce. Přiblížil jim, jakým způsobem pracuje, jaké pomůcky k tomu potřebuje. Dokázal dětem, že kreslení není těžké a ony si samy zkusily nakreslit obrázek spolu s ilustrátorem. Zapojil i paní učitelky, což se dětem obzvlášť líbilo. Celou dobu byl pan Dudek veselý, vtipný a žáci si s ním užili spoustu legrace. Po skončení besedy proběhla malá autogramiáda, při které se podepisoval zájemcům na čelo nebo na ruce svým charakteristickým podpisem – obrázkem dudka chocholatého. Žáci odcházeli z besedy spokojeni a nadšeni.
Mgr. I. Svobodová, Mgr. A. Pečenková
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.