image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Přespolní běh - 1. stupeň

Přespolní běh - 1. stupeňPřespolní běh 1V pátek 7. října 2016 se družstvo 1.stupně naší školy zúčastnilo okresního kola sportovní soutěže v přespolním běhu.
Závodilo se ve třech kategoriích. Za první třídy závodili Kristýna Lédlová, Claudie Kučerová, Marek Mikulanda a Eliáš Zahradník. V kategorii 2. – 3 . třídy za naši školu bojovali Kristýna Divišová, Lukáš Račko , Magdaléna Müllerová a Matěj Odehnal. V nejstarší kategorii, tj. 4. – 5. třída, běželi Nataly Fischer, Karolína Suchá, Jakub Vyleta a Jakub Staněk. Po sečtení všech výsledků patří našemu družstvu 6. místo.
Pochvalu za snahu a vynikající výkon zaslouží zvláště Magdaléna Müllerová, která s velkým náskokem vyhrála svou kategorii a děvčata z prvních tříd – Kristýna Lédlová a Claudie Kučerová. Kristýnka doběhla druhá a Claudie třetí ve své kategorii. Neztratili se ani ostatní naši závodníci, kteří dobíhali v rozmezí pátého až jedenáctého místa, a patří jim také pochvala za dobrý výkon.
Mgr. J. Trnková
Fotogalerie zde.