Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Beseda s ilustrátorem A. Dudkem

Beseda s ilustrátorem A. DudkemDne 13.10.2022 se obě druhé třídy z naší školy zúčastnily besedy s ilustrátorem Adolfem Dudkem v Městské knihovně Kraslice. Děti šly s velkou zvědavostí, protože se nikdy nesetkaly s opravdovým ilustrátorem.  Pan Dudek vtipně a s velkou energií vtáhl žáky do představování své práce a s novým programem procestoval s dětmi celý svět. Dokázal jim, že kreslení není těžké, a ony si samy zkusily s jeho pomocí obrázky dokreslovat. Seznámily se s různými zeměmi, jejich obyvateli i se zvířaty, která tam žijí. Zapojil i paní učitelky, což se dětem obzvlášť líbilo. Celou dobu byl pan Dudek veselý, vtipný a žáci si s ním užili spoustu legrace. Všichni odcházeli z besedy spokojeni a nadšeni.

Mgr. Ivana Svobodová, Mgr. Anna Pečenková

 

 

Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.