Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Projekt 72 hodin v 6.třídách

Projekt 72 hodin v 6.třídáchŽáci šestých ročníků se také zapojili do projektu 72 hodin. Třída 6.A se rozhodla pro zapojení k probíhající charitativní akci pro Vlka, na kterou vyrábí dekorace z kamenů. Tato aktivita stále ještě probíhá, a tak v galerii máme jen malou ukázku. Třída 6.B se pak rozhodla splnit výzvu, která je od projektu 72 hodin vypsaná, a díky ní se dotkli témat šetrnost k vodě a energii, péče o přírodu, dopady technologií či dělání radosti ostatním.

Mgr. Iva Rödlingová, Mgr. Gabriela Bělohlávková

 

Fotogalerie zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.