Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Beseda s myslivcem v MŠ

Beseda s myslivcem v MŠVe středu 14.12. proběhla v MŠ beseda o přikrmování zvěře. Děti se dozvěděly, která krmiva jsou vhodná pro zvířátka v zimě. Krásné vyprávění nám zpestřila psí fenka, která ukázala dětem, jak umí plnit úkoly, jež jí zadával páníček. K celému povídání jsme měli pracovní list a díky panu Ksandrovi se podařilo všem dětem zadané úkoly splnit. Děkujeme za velmi přínosnou besedu.
L. Gabčová
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.