Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Mikuláš ve školce

Mikuláš ve školceI k nám přišel na návštěvu Mikuláš, čerti a andílci. Čertíci prskali a také pouštěli trochu té hrůzy a strachu. Chtěli si odnést zlobidla. My jsme jim ale žádné děti nedali. Zazpívali jsme, zarecitovali a slíbili, že se polepšíme. Mikuláš promluvil k dětem a potom už mohli andílci rozdávat sladké odměny. Potom se na nás přišel podívat pan starosta a dal nám také nějaké mlsání od Mikuláše. I jemu jsme zazpívali. Děkujeme tedy všem Mikulášům, andělům i čertům za pěkné dopoledne.
Odpoledne jsme se zúčastnili jako před rokem Vánočního jarmarku, jehož výtěžek jde na pomoc zvířátkům. Vyráběli jsme vánoční ozdoby ze dřeva, papíru a přírodních materiálů. Zapojily se všechny děti z naší MŠ. Jsme rádi, že i my můžeme přispět na dobrou věc, i když jsme ještě malí.
L. Gabčová
Fotogalerie zde.


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.