image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Bobřík informatiky 22

Bobřík informatiky 22Od 7. do 16. listopadu u nás probíhalo školní kolo soutěže Bobřík informatiky. Tato soutěž je dosti náročná, zaměřuje se na krokování, programování a logické uvažování. Hranici 100 bodů se podařilo pokořit celkem 16 žákům, všem byl předán pamětní list. Sedmi statečným se pak podařilo zdolat i hranici vyšší, a to být i úspěšnými řešiteli dle kritérií soutěže. Gratuluji Petru Hamouzovi, Vítězslavu Štorkánovi, Sáře Capové a Claudii Kučerové ze 7. A, Anastasii Kabula z 8. A, Natálii Josefíně Babkové z 8. B a Oleksandře Bodnarchuk z 9. A. V neposlední řadě bych také chtěla poděkovat ostatním kolegům za pomoc při organizaci této soutěže.

Mgr. Iva Rödlingová

 

 

Fotogalerie úspěšných řešitelů zde