Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Bobřík informatiky 22

Bobřík informatiky 22Od 7. do 16. listopadu u nás probíhalo školní kolo soutěže Bobřík informatiky. Tato soutěž je dosti náročná, zaměřuje se na krokování, programování a logické uvažování. Hranici 100 bodů se podařilo pokořit celkem 16 žákům, všem byl předán pamětní list. Sedmi statečným se pak podařilo zdolat i hranici vyšší, a to být i úspěšnými řešiteli dle kritérií soutěže. Gratuluji Petru Hamouzovi, Vítězslavu Štorkánovi, Sáře Capové a Claudii Kučerové ze 7. A, Anastasii Kabula z 8. A, Natálii Josefíně Babkové z 8. B a Oleksandře Bodnarchuk z 9. A. V neposlední řadě bych také chtěla poděkovat ostatním kolegům za pomoc při organizaci této soutěže.

Mgr. Iva Rödlingová

 

 

Fotogalerie úspěšných řešitelů zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.