image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Stolní tenis - 2.stupeň - okresní kola

Stolní tenis - 2.stupeň - okresní kolaSkvělého výsledku dosáhly mladší žákyně v okresním kole ve stolním tenisu. Vanessa Šíblová, Denisa Stellnerová a náhradnice Nicol Šulcová nenašly přemožitelky a přivezly zlaté medaile!

Blahopřejeme a držíme palce do krajského kola.

Dobrý výsledek zaznamenaly školní týmy i v dalších kategoriích - mladší i starší žáci obsadili 4. místo, starší žákyně 5.místo.

 

Dne 15.11.2022 se družstva dívek a chlapců naší školy zúčastnila okresního kola turnaje ve stolním tenisu v kategorii mladší žactvo, který se konal v Novém Sedle. V okresním kole tentokrát soutěžila družstva ze škol: Sokolov – Běžecká, Sokolov – Pionýrů, Sokolov – Švabinského, Kraslice – Havlíčkova, Nové Sedlo a Chodov.  Družstvo dívek ve složení Vanessa Šíblová (7.A), Denisa Stellnerová (6.B) se po téměř třech hodinách sportovního zápolení umístilo na překrásném prvním místě. Přítomna byla i náhradnice Nicol Šulcová (7.A), která však nemusela být nasazena. Družstvo chlapců ve složení Lukáš Stropek (6.A), Daniel Klepáček (7.B) a Petr Fajt (7.A) obsadilo pěkné čtvrté místo. Všem našim reprezentantům blahopřejeme a dívkám přejeme další úspěchy v krajském kole, kam se svým umístěním kvalifikovaly.

Dne 16.11.2022 se družstva dívek a chlapců naší školy zúčastnila okresního kola turnaje ve stolním tenisu v kategorii starší žactvo, který se konal v Novém Sedle. V okresním kole tentokrát soutěžila družstva ze škol: Sokolov – Běžecká, Sokolov – Pionýrů, Sokolov – Švabinského, Kraslice – Havlíčkova, Chodov – Husova, Chodov – Komenského, Nové Sedlo, Loket, Lomnice a Březová.  Družstvo dívek ve složení Magdalena Müllerová (9.B) a Anna Viktorie Souhradová (8.A) se umístilo na slušném pátém místě, tedy přesně uprostřed tabulky. Družstvo chlapců ve složení Dominik Štork, Jakub Šolc (oba 9.A) a Daniel Svatoš (9.B) také na medailové umístění těsně nedosáhlo, když obsadilo velmi pěkné čtvrté místo. Turnaj byl letos extrémně dlouhý, náročný a konkurence byla vysoká. Dívky i chlapci si přesto turnaj užili a vychutnali si skvělou sportovní atmosféru.  Všem našim reprezentantům blahopřejeme.

                                                                            Mgr. J. Cimerman

 

Foto zde