image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Červen 2024 v MŠ

Červen 2024 v MŠOslava Dne dětí se konala v Kraslicích ve Šneku a parádně jsme si to užili.

V sadech jsme si vyzkoušeli znalosti o dopravě a značkách. Podívali jsme se do aut záchranných složek, povídali jsme si o jejich práci a jak předcházet různým nehodám. V policejním autě jsme si mohli vyzkoušet i houkačky. Následoval pěší výlet do obce Stříbrná, po cestě jsme plnili úkoly, hráli jsme si a potom u potůčku opékali buřtíky. Také jsme navštívili naše dopravní hřiště a projeli se na koloběžkách a odrážedlech. Následovala tajná výprava po okolí Kraslic, naučná stezka a stezka obratnosti. Užili jsme si prolézání a házení šišek na cíl. Rozloučení se školním rokem bylo moc příjemné. Rodiče i děti si splnili úkoly v podobě skákání v pytli, házení kroužků na terčíky, ale také vědomostní soutěž. Občerstvili jsme se dobrůtkami, které připravily naše maminky. Předškoláci předvedli svůj slib a rozloučili se se školkou. No a na závěr již tradiční Poslední zvonění, předávání pomyslné štafety žáků 9. tříd našim předškoláčkům. Přejeme dětem krásné prázdniny a v září se opět těšíme na naše nové děti.

Kolektiv MŠ

Červen v MŠ.jpg

Foto zde