image

Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Školní výlet 7.A

Školní výlet 7.ADne 21. 6. 2024 jsme se setkali ráno na vlakovém nádraží, naházeli tašky do auta a doufali, že se vejdeme do vlaku. Toto se podařilo a mohli jsme si začít užívat společného času. Z Chebu do Dolního Žandova s námi jela paní, která mi,  když vystupovala, řekla, že mám hodné děti. Když jsem namítla, že by to mohlo být lepší, odpověděla: “Ne, věřte mi, já jsem učila 40 let a vím, co říkám. Můžete být na ně pyšná.“ A také že jsem celý výlet byla. Více informací a fotografií na třídních stránkách: https://www.skolakraslice.cz/7a-tridni-ucitelka-mgr-iva-rodlingova/2162024-skolni-vylet

                                                                            Mgr. I. Rödlingová

IMG_9010.JPEGIMG_9175.JPEG