Horní menu

Drobečková navigace

Úvod > O škole > Aktuality > Chemie a 3.třídy

Chemie a 3.třídyDatum konání:
21.2.2023

Třeťáci se již podruhé vydali na výpravu do učebny chemie. Kamarádi z 8.A pro ně opět připravili zajímavé pokusy. Tentokrát si mohli vyrobit sloní pastu, psát a kreslit neviditelným inkoustem z detektivek, žasnout nad tvořením barevných kuliček a samozřejmě nesměl chybět ani pokus s ohněm. Příště už si začneme zvykat na práci s laboratorními protokoly a čekají nás další chemická kouzla, tentokrát na téma kvasinky. Děkujeme paní učitelce Ivě Germuškové a kamarádům z 8.A, že pro nás tyto hodiny připravují.

Mgr. Iva Sokolová

 

 Chemie a 3.třídy.jpg

 

 

 Foto zde


Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů

Jak se vám líbí nové webové stránky naší školy?

Jsou přehlednější
5 (62.5%)
jsou hezčí
0 (0%)
ty původní byly hezčí
0 (0%)
nevyznám se tu
0 (0%)
líbí se mi
2 (25%)
nelíbí se mi
1 (12.5%)
potřebují ještě vylepšit
0 (0%)

Od 3. 4. 2017 22:50 celkem hlasů: 8

Hlasování uzavřeno.